На валютних торгах у четвер можливе послаблення пари EUR/USD - експерт

12:17, 01 листопада 2012
Фінанси
0 0

На валютних торгах у четвер, 1 листопада, можливе послаблення пари EUR/USD з первинною метою 1,2930 і далі 1,29, прогнозують аналітики FOREX CLUB в Україні.

На думку аналітиків, пара GDP/USD веде себе досить впевнено, і поки економічні дані не змогли її обмежити. Різке падіння споживчої довіри може призвести до скорочення роздрібних продажів і збільшення безробітних у наступному місяці. Сьогодні опублікують дані ринку житла та обробної промисловості. Останні можуть викликати великий інтерес на ринку, до того ж шансів на подальше зниження ділової активності достатньо. Якщо такі побоювання підтвердяться і падіння індексу виявиться значнішим за прогнози, можливий відкат пари близько 1,6080 з подальшою метою на 1,6050.

Після того, як ринки США знову запрацювали за звичним режимом, їх учасники очікують даних з американського ринку праці, що ознаменують звітами ADP за рівнями зайнятості в приватному секторі, про число заявок на отримання допомоги по б/р, споживчу довіру і ISM в обробній промисловості. Зростання показників може підтримати USD, і проштовхнути-таки USD/JPY вище рівня 80,00 з найближчою метою 80,30 після прориву.

Рішення щодо Греції досі не ухвалили, хоча здавалося таким близьким і таким можливим. Тепер з'явилися навіть розмови про те, що навряд чи щось зміниться до 12 листопада, на яке заплановано зустріч міністрів фінансів єврозони. Ця ситуація послаблює європейську валюту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter