Банкір переконаний, що більшість громадян знає, що відключення світла не призводять до простоїв магазинів / колаж УНІАН, фото УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Понад 70% банківських відділень приєднані до системи Power Banking, що дає громадянам можливість без перешкод користуватися всіма банківськими сервісами та отримувати весь спектр послуг.

Віцепрезидент Асоціації українських банків, голова правління "Глобус Банку" Сергій Мамедов зауважив, що наразі майже відсутні проблеми з роботою банкоматів, а також з розрахунком банківськими картками в магазинах. Тому потреби в знятті всієї суми з карток не існує.

Банкір переконаний, що більшість громадян знає, що відключення світла не призводять до простоїв магазинів, супермаркетів, адже малий та середній бізнес досить швидко адаптувалися до нових викликів. 

Відео дня

За даними Мамедова, останні віялові відключення глобально не вплинули на поведінку громадян, немає надмірного ажіотажу або аномальних "рухів" зі зняття готівки: наразі готівка потрібна лише на випадок форс-мажорів, але в еквіваленті до 10% від наявних коштів на картці. 

"Попри тривалі ворожі атаки на енергетичну систему, українська банківська система є досить захищеною та підготовленою до можливих перебоїв з енергопостачанням. Саме тому громадяни можуть бути впевненими, що можливі блекаути суттєво не вплинуть на роботу банків", - підсумував банкір.

Відключення світла в Україні через атаки РФ - останні новини

Голова "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив, що внаслідок нещодавніх авіаударів Росії по енергетичній інфраструктурі України наразі в країні спостерігається серйозна енергетична криза і перебої в енергопостачанні населення. За його словами, взимку ситуація навряд чи зміниться на краще. 

При цьому заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук заявила, що робити прогнози щодо того, якою буде ситуація з енергетикою в Україні в осінньо-зимовий період, наразі зарано.  Вона зазначила, що нині вдалося відновити частину обладнання, яке є критичним. Водночас триває підготовка цього обладнання та об'єктів генерації до осінньо-зимового періоду. 

Вас також можуть зацікавити новини: