этот материал доступен на русском

У Кабміні прокоментували рішення про відмову від ідеї митного союзу з ЄС

15:17, 22 січня 2020
Різне
969 0
Дмитро Кулеба розповів про відмову від ідеї митного союзу з ЄС / фото УНІАН

Віце-прем’єр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відповів на звинувачення у згортанні євроінтеграції  через рішення щодо митного союзу з ЄС.

Віце-прем’єр наголосив, що відмова від ідеї митного союзу з ЄС "це, по суті, добре для України". Про це пише "Європейська правда".

"Митний союз – невід’ємна складова членства в ЄС, до якого ми рухаємося невпинно та не відволікаючись на зради та песимізм" - нагадав Кулеба.

За його словами, митний союз на даному етапі це просто красиве гасло, за яким стоять серйозні загрози національним вигодам і інтересам України.

"Тому ми від цієї ідеї і відмовляємося" - зазначив він.

Читайте такожКулеба заявив, що Україна остаточно відмовилася від ідеї митного союзу з ЄС

Віце-прем’єр нагадав, що коли 2017 року Україна озвучила ідею митного союзу з ЄС, експерти розкритикували її, тому що такий митний союз означав би більше обов’язків і менше прав для України, більше поступок, менше вигоди від угод про торгівлю з іншими країнами.

"На цьому етапі нам вигідне максимальне поглиблення співпраці між Україною та ЄС у митній сфері. Для цього є всі передумови і можливості. І ми їх використаємо. Це буде вигідно передусім українцям, адже від цього виграє український бізнес і економічно посилиться Українська держава" - підкреслив Кулеба.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter