Кабмін виділив мільярд гривень на закупівлю шкільних автобусів / фото oda.zt.gov.ua

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення 1 млрд гривень на закупівлю шкільних автобусів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"Уряд сьогодні ухвалює рішення про виділення 1 млрд грн на закупівлю шкільних автобусів. Кошти будуть виділені у вигляді субвенції для регіонів. Безпека та якісна освіта наших дітей — це головна інвестиція, яку може робити держава", - сказав він. 

За словами прем’єра, торік уряд так само виділяв 1 млрд грн на цю програму закупівель. Було придбано 434 шкільні автобуси.

Відео дня

"І минулого року, і цього року пріоритет надається українським виробникам. Таким чином ми ще і підтримуємо українську економіку", - додав Шмигаль.

Освіта в Україні під час війни – останні новини

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що у зимовий період буде запроваджено ряд заходів щодо проведення навчального процесу. В крайніх випадках можливе повернення до змішаного навчання в школах. 

Цьогоріч у Харкові побудували першу підземну школу

Через постійні обстріли з боку окупантів Запоріжжя також реалізує проект з будівництва підземних навчальних закладів. Будівництво було розпочато на 5 локаціях. 

Вас також можуть зацікавити новини: