В Україні подорожчали поліси "Зелена карта"

11:45, 21 лютого 2017
Транспорт
591 1

Вартість страхових полісів "Зелена карта" для виїжджаючих з України за кордон на автотранспорті, з 18 лютого подорожчали в середньому на 3,9%.

REUTERS

Вартість страхових полісів "Зелена картка", які є обов'язковими для виїжджають з України за кордон на автотранспорті, з 18 лютого подорожчали в середньому на 3,9%, повідомила прес-служба Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Читайте такожВ Україні частина компаній ввела нові правила виплат по автоцивілці

Згідно з повідомленням, страховий поліс на 15 днів для виїзду з України на легковому автомобілі в країни Європи подорожчав на 26 гривень – до 697 гривень, поліс для виїзду в Росію, Білорусь і Молдову – на 19 гривень, до 508 гривень. Вартість річного поліса у Європу зросла на 228 гривень – до 6102 гривень, у Росію, Білорусь і Молдову – на 91 гривню, до 2439 гривень.

Як повідомляв УНІАН, процедура перерахунку (коригування) страхових платежів відбувається у зв'язку з коливанням обмінного курсу євро більш ніж на 5% порівняно з застосовуваним курсом.

Довідка УНІАН. Міжнародна система страхування автоцивільної відповідальності "Зелена картка" функціонує з 1951 року. Основна мета системи – врегулювання претензій потерпілих у ДТП, вчинених за участю іноземних автомобілістів, у відповідності з національним законодавством країни події. У 1998 році Україна стала 40-м членом системи.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter