Мостовики зводять унікальну естакаду через ріку Оріль / фото facebook.com/dnipro.ukravtodor

У Дніпропетровській області будують нову естакаду через річку Оріль. Вона стане частиною траси Н-31 Дніпро – Решетилівка, що поєднує Дніпропетровську і Полтавську область зі столицею.

Фотографії з будмайданчика оприлюднила Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

"На магістралі Н-31 мостовики зводять унікальну естакаду через ріку Оріль. Споруда є позакласовою і аналогічної в нашій країні не існує", - пояснили в автодорі.

фото facebook.com/dnipro.ukravtodor

Магістраль перетинає Оріль у трьох місцях. Тому замість будівництва трьох окремих мостів вирішили створити єдину естакаду довжиною майже 600 метрів.

"Є і особливості виконання робіт. Наприклад, всі елементи споруди виготовляються на місці будівництва. Зараз мостовики виготовляють ростверки, колони та балки", - інформує Служба автомобільних доріг.

Паралельно з виготовленням конструкцій, під їх встановлення готують майданчик. Наразі будівельники влаштовують стапель, з якого далі насуватимуть прогонову будову на опори естакади.

фото facebook.com/dnipro.ukravtodor

Нагадаємо, траса Н-31 Дніпро – Решетилівка є одним із флагманських проєктів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Ця дорога прокладена поза межами населених пунктів за принципом європейського автобану, що дозволить транспорту рухатись швидше і скоротить час в дорозі.

Планується, що ця дорога, яка поєднується з міжнародною трасою М-03 Київ – Харків – Довжанський, стане найкоротшим і найзручнішим шляхом до Києва. Загальна протяжність траси Н-31 складає близько 140 км.

Як повідомляв президент Володимир Зеленський, за програмою "Велике будівництво" також створили новий маршрут М-30 Стрий – Ізварине протяжністю 1400 км, який став найшвидшим шляхом між заходом і сходом України.