Напис на такому знаку є унікальним і не може повторюватись / фото УНІАН

З 23 березня в "Електронному кабінеті водія" знову стала доступною послуга замовлення індивідуальних номерних знаків.

Як повідомляє прес-служба головного сервісного центру МВС, автовласники можуть замовити індивідуальний номерний знак онлайн і потім отримати його двома способами: самовивіз, з доставкою на відділення "Нової пошти".

Вартість послуги виготовлення індивідуальних номерних знаків: 300 грн - три символи (мінімальне замовлення); 90 грн - кожний наступний (до восьми символів); 466,44 грн - вартість спецпродукції (номерних знаків для авто); 266,58 грн - вартість спецпродукції (номерних знаків для мотоцикла).

Відео дня

Також вартість логістичних витрат через доставку на відділення "Нової пошти" становить 500 грн.

Зазначається, що тривалість виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків заводом виробником становить до 30 днів з дня відправлення макету на виробництво.

"Тому отримання індивідуальних номерних знаків автовласником може бути орієнтовно через понад місяць", - йдеться в повідомленні.

Індивідуальний номерний знак - це додаток до номерного знаку державної реєстрації транспортного засобу за індивідуальним замовленням власника. Напис на такому знаку є унікальним і не може повторюватись.

Новини транспорту в Україні - деталі

У застосунку "Дія" повернули оплату штрафів за порушення правил дорожнього руху, виписаних за допомогою камер автоматичної відеофіксації порушень.

Восени у Києві відновили стягнення плати за паркування на майданчиках "Київтранспарксервісу".

Вас також можуть зацікавити новини: