Ілюстрація / REUTERS

У жительки міста Радомишль Житомирської області сьогодні виявлено коронавірусну інфекцію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявили учасники брифінгу у Житомирській обласній державній адміністрації.

«Результат тесту на коронавірус у жительки, яку госпіталізували сьогодні до інфекційного відділення лікарні у Радомишлі, є позитивним», – повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

Відео дня

Читайте такожВ МОЗ розповіли про стан українця, в якого сьогодні виявили коронавірус

Також на брифінгу поінформували, що ця жінка 1949 року народження 1 березня повернулася з Польщі, і не одразу звернулася до лікарів. Вже відомо, з ким контактувала хвора, - це двоє жителів Радомишля і двоє киян. Цих людей вже ізольовано, станом на вечір 12 березня вони на здоров’я не скаржаться. За станом здоров’я усіх, хто контактував із хворою жінкою, наразі стежать медики. Контактні особи перебувають вдома на обсервації.

Проведено первинну дезобробку житла хворої жінки, а також санітарного транспорту, яким її везли до лікувального закладу.

Як повідомив начальник Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, Житомирська область отримала тест-системи для виявлення коронавірусу COVID-19, також у регіоні є достатня кількість апаратів для штучної вентиляції легень.

“В області усі служби, а також прикордонники, вживають заходів для запобігання поширенню короновірусної інфекції“, - запевнив Суслик.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 12 березня, у МОЗ заявили, що в Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та у чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

Перший в Україні випадок коронавірусу було підтверджено 3 березня у чоловіка, який повернувся з Італії.