Референтне ціноутворення на ліки та реімбурсація запрацюють одночасно - МОЗ

09:57, 02 лютого 2017
Країна
369 0

Представники фармбізнесу пролобіювали подовження перехідного для впровадження референтне ціноутворення на ліки в Україні з 1 квітня. 

Фото: УНІАН

У МОЗ пояснили, що Кабмін ухвалив рішення внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» та відтермінувати початок її реалізації до 1 квітня 2017 року. 

Читайте такожОбіцяного Гройсманом зниження цін на ліки у лютому не буде

Таким чином реферування цін ввійде в дію одночасно з програмою відшкодування вартості лікарських засобів, передбаченою Постановою Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів». Одночасне запровадження згаданих програм підсилить позитивну дію кожної з них.

Відповідно до протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 01.02.2017, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство економічного розвитку та торгівлі переглянуть Порядок розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін з метою приведення таких цін до економічно обгрунтованих та подадуть пропозиції Кабінету Міністрів України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter