Підробку ковідних сертифікатів можуть вивести в окрему статтю / фото УНІАН (В'ячеслав Ратинський)

Уряд запропонує Парламенту ввести окрему кримінальну відповідальність для медиків за фальшиві довідки про вакцинацію від COVID-19 та фальшиві негативні ПЛР-тести.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі "Свободи слова" на ICTV. 

"Зараз проходять спецоперації МВС, Нацполіції, СБУ. Якщо хтось з медпрацівників буде задіяний у цій сфері, не сподівайтеся ні на яку підтримку Міністерства охорони здоров'я. Не можна дискредитувати кампанію по вакцинації, бо потім з цими липовими довідками люди потраплять до реанімації і будуть показувати нам, що їх вакцинація не захищає. Цього ми не допустимо", - сказав він.

Також Ляшко додав, що на найближчому засіданні уряду буде розглянуто проект змін до Кримінального кодексу, де підробка ковідних сертифікатів буде виведена в окрему статтю, щоб цьому запобігти. 

Читайте такожЗ четверга вся країна перейде до "жовтої" зони карантину - ЛяшкоРаніше Голова комітету Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив, що продаж в Україні підроблених тестів та сертифікатів про вакцинацію перетворюється "на справжню нелегальну індустрію".

Вас також можуть зацікавити новини