В Україні розпочалась вакцинація від грипу / фото: REUTERS

В Україні розпочалась вакцинація від грипу.

Читайте такожКиянам обіцяють щеплення від сезонного грипу у комунальних медзакладах, але за вакцину їм доведеться заплатитиПро це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я з посиланням на Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Зазначається, що до епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу.

Зокрема, 500 тисяч доз вакцини «Ваксігрип Тетра» (виробник - «Санофі Пастер», Франція, чотирьохвалентна); 45 тисяч доз вакцини «Інфлувак («Абботт Біолоджікалз Б.В.», Нідерланди, трьохвалентна); 120 тисяч доз вакцини «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея, трьохвалентна).

Найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тисяч доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію.

«Попри те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає у неускладненій формі, вона може призводити й до тяжкого перебігу. Особливо це стосується людей старшого віку, вагітних, осіб з хронічними хворобами, маленьких дітей. Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення», - зазначив Віктор Ляшко.

За його словами, важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, що надають допомогу пацієнтам та реалізують заходи боротьби з COVID-19.

Новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram