Дізнавшись про помилковий діагноз доньки, батьки віддали зібрані кошти

11:01, 30 травня 2011
Новини регіонів
0 0

На лікування іншої дитини 

Чернігівська родина Катерини і Романа РЕБЕНОК, які збирали кошти на лікуванні доньки Софійки, дізнавшись про помилковий діагноз дитини, передали всі зібрані кошти одинокій матері зі столиці.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомила К.РЕБЕНОК.

Вона зазначила, що у два місяці її донці лікарі поставили діагноз “повна глухота”, і єдиним можливим шляхом до повноцінного життя назвали операцію із вживлення імплантата. Вартість імплантату становила 30 тисяч євро. Сім`я відкрила благодійний рахунок та звернулася по допомогу до людей через засоби масової інформації.

"Зараз Софійці рік і чотири місяці, тиждень тому лікарі поставили їй норму слуху", - сказала К.РЕБЕНОК.

За рік родина зібрала на операцію 48 тис. грн., але всі кошти вирішила віддати іншій дитині, яка потребує допомоги.

Родину у критичному стані знайшли столичні журналісти, котрі рік тому знімали сюжет про Софійку РЕБЕНОК. Яна ПОЛОВКО живе в одному з київських гуртожитків (має тільки койко-місце) і самостійно виховує дівчинку Людмилу 2,5 років, яка хвора на дитячий церебральний параліч. Отримані гроші Я.ПОЛОВКО планує витратити на оздоровлення дитини, проведення додаткових курсів реабілітації.

К.РЕБЕНОК висловила вдячність усім журналістам і засобам масової інформації, у тому числі УНІАН, які розповідали її історію, а також усім небайдужим людям з різних куточків країни, які переказали їй кошти на лікування дитини. З багатьма з них К.РЕБЕНОК нині спілкується телефоном.

"Я дуже щаслива людина, і нічого більше не потрібно, коли здорова твоя дитина", - сказала жінка.

Крім того, вона зазначила, що не буде звертатися до суду, аби притягнути до відповідальності лікарів, які поставили помилковий діагноз.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter