Названо країну, де живе найбільше наркоманів

09:26, 13 березня 2018
Зарубіжні новини
3253 0
Фото: ІРИН

Читайте такожВ Ізраїлі змінять рекомендації щодо годування грудьми: гепатит і прийом наркотиків не будуть протипоказанням

У світі щороку внаслідок передозування наркотиками, зазвичай, опіойдами, гине, щонайменше, 190 тисяч осіб. Значна частка з них – молоді люди. Найбільше наркоманів у США - 28,6 млн. осіб у віці 12 років і старше, повідомляють Новини ООН.

Ці та інші проблеми обговорюють учасники 61-ї сесії Комісії з наркотичних засобів. Звертаючись до її учасників з відеопосланням, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав їх намітити найбільш збалансований курс боротьби з наркотиками: покінчити з організованою злочинністю та забезпечити захист і лікування наркозалежних осіб.

На сьогоднішній день приблизно чверть мільярда людей хоча б один раз вживали наркотики. Серед них - 12 відсотків наркозалежних осіб, які потребують допомоги та лікуванні. 17,4 млн. осіб вживають наркотики шляхом ін'єкцій. Майже щовосьмий ін'єкційний наркоман живе з ВІЛ-інфекцією. Такі дані містяться в одній із доповідей, представлених на розгляд Комісії з наркотичних засобів.

Читайте такожНаркотична і алкогольна залежності можуть передаватися у спадок - вчені

До порядку денного 61-ї сесії, що проходить під головуванням посла Мексики Алісії Буенростро Масье, є питання щодо зміцнення заходів профілактики наркоманії в школах. Делегація Пакистану представила з цього питання проект резолюції Комісії.

Комісія з наркотичних засобів була заснована в 1946 році. Вона складається з представників 53 держав, що обираються Економічною і Соціальною Радою ООН (ЕКОСОР) терміном на чотири роки. Основна функція Комісії - здійснення спостереження за застосуванням міжнародних договорів з питань контролю над наркотичними засобами і психотропними речовинами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter