этот материал доступен на русском

Вчені назвали простий спосіб, як знизити артеріальний тиск

13:02, 14 серпня 2019
Зарубіжні новини
4275 0
Існує простий спосіб знизити тиск / фото pixabay.com

Багато людей страждають від підвищеного кров'яного тиску. Згідно з новим дослідженням, опублікованим у журналі Американської кардіологічної асоціації Гіпертонія, півгодинні ранкові вправи знижують артеріальний тиск протягом дня у літніх чоловіків та жінок з надлишковою вагою.

Дослідження австралійських учених показало, що жінки, які роблять короткі й часті перерви в сидячому положенні протягом дня, можуть ще більше підвищити користь від ранкових вправ, передає НВ.

У дослідженні взяли участь 67 осіб, які брали участь в трьох різних сценаріях, які необхідно було виконувати не менше шести днів:

- безперервне сидіння протягом восьми годин;

- година сидіння, потім 30 хвилин вправ (біг на тренажері), потім 6,5 години тривалого сидіння;

- година сидіння, потім 30 хвилин вправ, далі - 6,5 годин сидіння, але кожні півгодини людина переривалася на трихвилинну прогулянку.

Читайте такожНебезпечні симптоми: експерти радять звернути до лікаря, якщо ви чуєте ці чотири звуки

Дослідники виявили, що середній артеріальний тиск було знижено як у чоловіків, так і у жінок, які брали участь у ранковій зарядці, порівняно з тим, коли вони не займалися спортом.

Була ще одна перевага - значне зниження середнього артеріального тиску - для жінок, коли вони поєднували ранкову зарядку з частими перервами від сидіння протягом дня.

В інших дослідженнях було показано, що перерви у сидінні чинять благотворний вплив на артеріальний тиск серед груп з вищим ризиком серцево-судинних захворювань.

Також необхідно, щоб люди скорочували споживання солі, щоб знизити високий кров'яний тиск. Як зазначили у статті Артеріальний тиск Великобританії: «Дорослий повинен їсти не більше 6 г солі на день, але більшість із нас їсть набагато більше - останні дані показують, що ми споживаємо близько 8 г на день».

Як повідомляв УНІАН, раніше ВООЗ змінила нормативи здорового артеріального тиску у людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter