Білл Гейтс дав прогноз щодо коронавірусу / Фото УНІАН

Засновник Microsoft Білл Гейтс, що відомий як великий меценат світової охорони здоров'я, вважає, що в найближчі місяці ситуація з пандемією коронавірусу посилиться, але в 2021 році почне змінюватися на краще.

Читайте такожБоятися "чіпування" та Білла Гейтса: чверть американців не хочуть вакцинуватися від COVID-19

Як повідомляє Inc.com, такий прогноз Гейтс зробив в ході віртуального саміту GeekWire.

«У період від сьогодні і до кінця року справи стануть гіршими», - зазначив він, говорячи про можливі терміни перемоги над коронавірусом.

За його словами, протягом осені можна очікувати зростання числа виявлених випадків і смертей. Проте вже у 2021 році ситуація почне поліпшуватись.

На початку наступного року стануть доступними більш ефективні ліки. Йдеться насамперед про моноклональні антитіла - подібну терапію від коронавірусу отримував президент США Дональд Трамп.

Гейтс також покладає надії на появу перших вакцин. На початку наступного року дві або три вакцини пройдуть клінічні випробування і будуть схвалені, що покладе початок стримуванню поширення хвороби. Поява вакцин дозволить почати відновлення повноцінного навчального процесу в школах.  

"Тож до кінця 2021 року США можуть бути в набагато кращій формі, ніж зараз", - зазначив він.

Проте Гейтс попередив, що пандемія не закінчиться, поки коронавірус не буде переможений по всьому світу. Без цього повернення до нормального життя неможливе.

Більше новин по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram