COVID-19 знайшли у зовнішній упаковці заморожених креветок з Еквадору / Фото Pixabay

Про це повідомляє Reuters з посиланням на місцеву владу.

Перший зразок був узятий з поверхні заморожених курячих крилець, ввезених в південне місто Шеньчжень з Бразилії. Влада Шеньчженя визначили, що курка відвантажили з заводу, що належить компанії Aurora, третього за величиною експортера м'яса птиці і свинини Бразилії.

Органи охорони здоров'я Шеньчженя відстежили і перевірили всіх, хто міг контактувати з потенційно зараженими продуктами харчування, і всі результати на COVID-19 були негативними.

Читайте такожСтатистика невпинно росте: у світі коронавірус "підхопили" понад 20,5 мільйонів людей (мапа)

Бразильська компанія Aurora заявила, що не була офіційно повідомлена китайською владою про ймовірне зараження її продукції. Компанія вживає всіх можливих заходів для запобігання поширенню коронавірусу. Міністерство сільського господарства Бразилії запитує роз'яснення у китайської влади.

Крім того, сліди коронавірусу були також виявлені в зразках зовнішньої упаковки заморожених еквадорських креветок, що продаються в північно-західному китайському місті Сіань.

Згадані випадки викликають нові побоювання щодо ймовірності попадання коронавірусу в харчовий ланцюжок.

Віруси можуть вижити до двох років при температурі мінус 20градусів за Цельсієм.

Разом з тим в заяві Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів і сільського господарства США говориться, що "немає ніяких доказів того, що люди можуть заразитися COVID-19 через продукти харчування або упаковку продуктів".

Коронавірус у світі: що відомо станом на 13 серпня 2020 року

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram