Наступного тижняд о України завітає бабине літо / фото pixabay.com

У жовтні вже не буде таких високих значень, як у вересні. Найближчими днями очікується відчутне похолодання, але вже наступного тижня прийде бабине літо. Про це в коментарі NV повідомила синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

Вона нагадала, що вересень в Україні був рекордно теплим. Зокрема, вересень 2023 виявився у Києві найтеплішим за всю історію спостережень з 1881-го року.

"Таких показників, звісно, ми вже не очікуємо, але трошечки тепліше буде 9-10 жовтня, а особливо 10-12 жовтня. Більш комфортні погодні умови очікуються у ці дні. Це буде період теплої погоди, як це в народі називають "бабине літо"", - повідомила синоптик.

Щодо погоди надалі, синоптик зауважила, що робити такі довгострокові прогнози складно, адже "осінь - це перехідний період, починається якраз перебудова атмосферних процесів, ситуація частіше може мінятися".

Похолодання в Україні - що прогнозують синоптики

На даними Наталії Птухи, 7-8 жовтня в Україні очікується відчутне зниження температури, а 9 жовтня можливі невеликі окремі заморозки по півночі, але лише на ґрунті.

Про заморозки наприкінці тижня говорить й синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, вночі 8 жовтня температура у західних областях місцями опускатиметься до -3°...0°.

Вас також можуть зацікавити новини: