24 червня у західних, північних та багатьох центральних областях буде сухо та тепло / фото Mabel Amber, Pixabay

Завтра, 24 червня, погоду в Україні одночасно визначатимуть циклон на Лівобережжі та антициклон у західних, північних та багатьох центральних областях.

"Погода п'ятниці в Україні буде цікавою", - каже синоптик Наталка Діденко.

Вона пояснила, що на Лівобережжі циклон, центр якого розташувався східніше України, зумовить дощі, грози та при грозах навіть шквалисте посилення вітру.

"А ось у західних областях, північних та багатьох центральних антициклон на ім'я Frido витіснить опади і зробить завтра погоду сонячною, сухою", - розказала синоптик.

За її даними, вітер 24 червня буде північно-східним, рвучким, місцями навіть із штормовими поривами до 15-18 метрів за секунду.

Повітря поступово нагріватиметься, завтра, за її прогнозом, впродовж дня очікується +24...+27 градусів. На Полтавщині, Сумщині, Харківщині, в Кропивницькому з районами, на Запоріжжі ще буде свіжіше, місцями +19...+23 градуси.

"Приємне літнє тепло найближчим часом домінуватиме в Україні, сильна спека малоймовірна", - резюмувала синоптик.

Як повідомляв Погода УНІАН, ще кілька днів в Україні буде прохолодно. Потім погода почне стабілізуватися. На вихідних стовпчики термометрів вже показуватимуть комфортні +24°...+26°, а дощі практично покинуть територію нашої країни. Новий тиждень розпочнеться вже з 30-градусної спеки.

Вас також можуть зацікавити новини: