Погода на завтра / фото Pixabay

В останній день літа спека очікується на півдні та сході України, а на півночі та заході повітря буде свіжішим.

Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"У західних та північних областях протягом дня дихати, рухатися, займатися поточними справами на відкритому повітрі буде легко, +20...+25 градусів", - спрогнозувала вона.

Відео дня

За даними синоптика, 31 серпня, у центральних областях передбачається від +25 градусів на Вінниччині до +30 градусів у Дніпрі з районами. На Полтавщині, Черкащині, Кропивницькому з районами буде +26...+28 градусів.

У південній частині України та в східних областях ще побуде спека, +29...+33 градуси. "Проте з 1-го вересня спека й звідти піде",- спрогнозувала синоптик.

Нагадаємо, на цьому тижні українців чекає певна зміна погодних умов. За даними Укргідрометцентру, температура буде поступово знижуватися, що пов'язано із надходженням холодних атмосферних фронтів з північного заходу.

Вас також можуть зацікавити новини: