В Україну повертається зимова негода / фото REUTERS

З понеділка, 27 березня, в Україні погіршиться погода. Спочатку негода охопить західну частину , а згодом розповсюдиться по всій країні. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"28-29 березня у більшості областей України очікується суттєве похолодання. Похолоднішає відчутно вже 27 березня на заході, а на сході 28 березня ще тримається тепліша погода", - каже синоптик.

За її даними, температура повітря впродовж 28-29 березня у більшості областей знизиться до 2-5 градусів тепла, а вночі до "мінусів".

Відео дня

Причиною такої різкої зміни погоди синоптик назвала південний активний циклон з районів Середземномор'я.

"Опади циклон принесе справді з півдня, проте випадатимуть вони вже на охолодженій поверхні та охолодженому повітрі, яке заздалегідь прийде в Україну із півночі та північного заходу. Тому дощі переходитимуть у мокрий сніг та сніг, ще й подекуди з налипанням мокрого снігу", - пояснила фахівець.

Українців попередили про удар стихії - що буде з погодою

За прогнозом народнього синоптика Станіслава Щедріна, зимова негода в Україні очікується з 28 березня по 3 квітня. 

Він прогнозує, що скрізь по Україні пройдуть дощі з переходом в сильний сніг, а сніговий покрив подекуди зросте до 14-17 сантиметрів. Негода, за даними народного синоптика, омине східні та південні області.

Вас також можуть зацікавити новини: