На Україну насувається атмосферний фронт з грибними дощами / Rajesh Balouria/Pixabay

На Україну насувається атмосферний фронт з грибними дощами: перші зміни в погоді відчуються 20 вересня. 

За словами народного синоптика Наталки Діденко, завтра на короткотривалі дощі могуть розраховувати мешканці західних (включно з Карпатами) та північних областей України. На території інших областях продовжить панувати суха погода. Легка вологість та хмарність ймовірні у Вінницькій області, зазначила синоптик у Facebook.

Найтепліше буде в південній частині України - пік температурних показників буде на рівні +25...+28 градусів.

Відео дня

У східних областях, у Дніпрі з районами та на Полтавщині, буде трохи холодніше. На рівні +23...+26 градусів. Західніше - у Київській, Житомирській та Чернігівській областях - найсвіжіше. Температура повітря складатиме +18...+23 градуси.

Появу атмосферного фронту супроводжуватиме південний та південно-західний вітер. На півночі можливий поривчастий вітер.

На Україну насувається атмосферний фронт, попередила Наталка Діденко / фото facebook.com/tala.didenko

В столиці 20-го вересня буде помірна хмарність з ймовірними незначними зливами. Пануватиме південний вітер з можливими поривами вранці й вночі. Температура контрастно знизиться всього на один день, на рівні +21...+23 градуси, однак вже в четвер до столиці повернеться сонце. 

"В четвер-п'ятницю знову повернеться майже літнє тепло, до +25...+27 градусів. І без дощів. Всі кажуть, що треба насолоджуватися такими чудовими осінніми днями і це правильно", - вказує Діденко.

Водночас вона закликає українців розумно підготуватися до холодного сезону. Зі скороченням світлового дня осінні дощі можуть прийти несподівано, тож варто запастися парасольками, потурбуватися про наявність обігрівачів та діодних ламп, не забувати заряджати вночі павербанки. 

"Хто може подбати про запасні дрова, якщо є можливість ними користуватися - той молодець, перевірте автомобіль перед далекими ще похолоданнями, але хай буде, словом, ви самі все знаєте", - зазначила народний синоптик.

Сьогодні українці насолоджується теплом, особливо сонячно в Києві

Нагадаємо, сьогодні в Україні спостерігається тепла погода на рівні +26 градусів тепла. Як зазначав УНІАН, по-особливому сонячно сьогодні буде в Києві. Хоча по деяким регіонам можливі легкі дощі. Зокрема, вдень опади можливі у Львівській, Луцькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях. У Тернопільскій області очікувалася сильна злива. Середня температура по Україні, за нашим прогнозом, сьогодні в діапазоні +18...+25 градусов. 

Вас також можуть зацікавити новини: