У Києві в офісі екс-співголови фракції "Блок Леоніда Черновецького" у Київраді Дениса Комарницького Служба безпеки України проводить обшук.

Як передає кореспондент УНІАН, двері до офісу, розташованого в Музейному провулку, були зламані спецпризначенцями.

Всередині офісу працюють слідчі, поняті, а також адвокати Комарницького. Самого Комарницького на місці немає.

Щойно в опечатаному пакеті слідчий виніс із приміщення офісу ноутбук. В офіс на сьомому поверсі будівлі нікого не пускають.

Читайте такожЗа скандального екс-депутата та забудовника Микитася внесли 80 мільйонів гривень застави

Довідка УНІАН. 30 жовтня народний депутат VIII скликання (позафракційний) Юрій Левченко на своїй сторінці у Facebook зробив допис, у якому стверджує, що нинішній столичний голова Віталій Кличко домовився з Офісом президента про призначення нових "смотрящих", щоб залишитися на посаді голови Київської міськдержадміністрації.

Левченко заявив, що новими "смотрящіми" по Києву стали ресторатор і народний депутат IX скликання від "Слуги народу" Микола Тищенко і "рєшала" з команди екс-мера столиці Леоніда Черновецького Комарницький.

За словами Левченка, "є інформація", що Комарницький вже ходить по різних комунальних підприємствах Києва і вимагає "якусь данину".

*** Комарницький відомий тим, що свого часу був співголовою фракції "Блок Леоніда Черновецького" у Київраді, членом постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Стосовно Комарницького було відкрито кримінальну справу. 8 квітня 2011 року у приміщенні мерії Києва він був затриманий СБУ, а у грудні 2012 року засуджений Шевченківським районним судом Києва до двох років позбавлення волі умовно.

Суд визнав Комарницького винним у тому, що він разом з двома співучасниками 2 серпня 2005 року у приміщенні бюро технічної інвентаризації в Києві побив адвоката Гранцева, відібравши у нього чемодан з 20 тис. доларів та рішення Золочівського районного суду Харківської області, яким було накладено арешт на нерухоме майно АТЗТ "Книга". За версією слідства, Комарницький був у конфлікті з клієнтом Гранцева з приводу приватизації майна вказаного підприємства, а рішення суду перешкоджало реалізації планів Комарницького з реєстрації права власності на майно підприємства.