Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

Балога пропонує ввести кримінальну відповідальність за заперечення окупації Росією Криму

Позафракційний депутат Віктор Балога пропонує Верховній Раді ввести кримінальну відповідальність за публічне заперечення тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України - Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

panoramio.com
Раді пропонують ввести кримінальну відповідальність за заперечення окупації Криму / panoramio.com

Відповідний законопроект №3771 він зареєстрував у парламенті 15 січня.

Зокрема, Балога пропонує визначити у законі про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території, що винні у публічному запереченні окупації Криму, виготовленні та/або розповсюдженні матеріалів з таким запереченням несуть відповідальність згідно із законом.

Порошенко вимагає від РНБО ухвалити за два-три місяці стратегію повернення Криму - політолог

Діяльність суб'єктів господарювання, службові особи яких публічно заперечують окупацію, а так само виготовляли та/або розповсюджували матеріали з таким запереченням, за ініціативою Служби безпеки України може бути на невизначений строк заборонена.

В закон про СБУ пропонується ввести норму, якою надати спецслужбі право ініціювати заборону судом на невизначений строк права здійснювати господарську діяльність такими суб'єктами господарювання, а також право на зняття такої заборони у випадку усунення порушень закону, за які вона була накладена.

Чубаров: У контракті на постачання електроенергії до Криму треба зафіксувати факт окупації

У Кримінальному кодексі законопроектом пропонується ввести нову статтю, згідно з якою публічне заперечення окупації Криму або розповсюдження матеріалів з таким запереченням карається штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до 2 років.

Ті самі дії, вчинені службовими особами або якщо вони вчинені повторно, караються позбавленням волі на строк до 4 років.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку