Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Російського консула викликали "на килим" в МЗС через Савченко

У зв’язку з системним порушенням судовими органами РФ законного права Надії Савченко на належний захист 27 січня 2016 року до МЗС України було викликано консула Посольства РФ в Україні і вручено ноту протесту проти триваючого щодо неї свавілля так званого російського правосуддя.

Фото: Facebook МИД
МЗС України пред’явило вимогу консулу РФ щодо негайного звільнення Надії Савченко / Facebook МИД

Про це повідомляє департамент політики і комунікацій відомства.

Як зазначається в повідомленні, під час зустрічі російській стороні заявлено вимогу вжити заходів щодо забезпечення Надії Савченко належною і кваліфікованою медичною допомогою у зв’язку з погіршенням її здоров’я, зумовленим голодуванням у знак протесту проти незаконного утримування в Російській Федерації.

Суд над Савченко відхилив 11 клопотань захисту – адвокати

Увагу представника Посольства Російської Федерації було привернуто до неприпустимості грубого порушення судовими органами РФ законного права захисту Надії Савченко представляти в суді матеріали беззаперечних доказів її невинуватості, у тому числі – наданих українськими компетентними органами.

Російській стороні було пред’явлено вимогу припинити знущання над Надією Савченко та іншими незаконно утримуваними громадянами України – політичними в’язнями Росії, негайно звільнити їх та забезпечити повернення в Україну, підкреслюється в повідомленні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку