Тимошенко знову кличе на килим 6 губернаторів та Черновецького

14:13, 24 червня 2008
Політика
1236 0

П’ятьох з них СП минулого разу "відмазав"

На завтра під час засідання Кабміну знову запланований звіт голів місцевих держадміністрацій “про діяльність, спрямовану на забезпечення цінової стабільності  та погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам в галузях економіки”. Як повідомляє Урядовий портал, звіт “недбалих” чиновників, п’ятьох з яких Юлія ТИМОШЕНКО ще 17 червня готувала на “заклання” через високу інфляцію в їхніх областях, стоїть пунктом першим у порядку денному засідання Кабінету міністрів.

Цього разу отримувати у Секретаріаті Президента згоду на поїздку до Тимошенко належить шістьом губернаторам: Віктору БОНДАРУ - голові Дніпропетровської облдержадміністрації, Володимиру ЛОГВИНЕНКУ - голові Донецької облдержадміністрації, Юрію ЗАБЕЛІ – керівникові Житомирської ОДА, Івану ГАВЧУКУ – голові Хмельницької  облдержадміністрації, Олександру СТАРУХУ - тимчасово виконуючому обов’язки голови Запорізької облдержадміністрації, Миколі ЛАВРИКУ - тво голови Сумської облдержадміністрації та Леоніду ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ – голові Київської міської держадміністрації.

Як повідомляв УНІАН, уряд ще 11 червня планував заслухати голів Сумської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької і Одеської обласних державних адміністрацій щодо причин, які призвели до найвищого рівня інфляції в цих регіонах.

Проте Секретаріат Президента заявив, що губернатори не братимуть участі в засіданні Кабміну 11 червня, оскільки це не узгоджено з Президентом.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter