П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Референдум у Нідерландах: Голландці озвучили основні причини голосування проти Асоціації з Україною

Компанія Ipsos провела опитування серед голландців, за допомогою якого вияснила основні причини, через які вони голосуватимуть "за" чи "проти" Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Фото УНИАН
Ще 31% опитаних серед тих, хто не підтримає Угоду, заявили, що не розділяють європейські цінності / Фото УНІАН

Згідно з результатами опитування, 59% з тих голландців, які виступають проти Угоди про асоціацію, мотивує свій вибір високим рівнем корупції в Україні, пише Європейська правда.

На другому місці (34%) серед аргументів голосувати "проти" на референдум є те, що Угода може стати кроком до членства України в ЄС.

Ще 31% опитаних серед тих, хто не підтримає Угоду, заявили, що не розділяють європейські цінності, 30% вважає, що Угода не вигідна економіці Нідерландів.

Представник України в ЄС не виключив, що на Європу чекає "парад референдумів"

Водночас  ті голландці, які підтримують Угоду про асоціацію, керуються насамперед тим, що документ полегшить торгівлю між Україною та Нідерландами (так вважає 49%).

Ще 41% респондентів відзначило, що головною причиною голосувати "за" є вигода для економіки Нідерландів. Натомість 33% переконані, що Угода зробить Україну сильнішою в протистоянні з Росією.

Як відомо, в Нідерландах 6 квітня проходить консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку