У США заявили про плани закупити до 18 російських ракетних двигунів

08:47, 09 квітня 2016
Політика
1607 0

Пентагону потрібно буде закупити щонайменше 18 ракетних двигунів РД-180 російського виробництва для запуску супутників у космос протягом наступних шести років.

nasa.gov

Про це заявив заступник міністра оборони США Роберт Уорк, передає Reuters.

Він зазначив, що США необхідно мати "два доступних і надійних способи дістатися космосу". Він додав, що російські РД-180 потрібні лише на перехідний період, тобто до розробки нового вітчизняного ракетного двигуна.

Читайте такожПід час запуску американської ракети виникли неполадки з російським двигуном

"Ми просто не усвідомлюємо, як можна отримати новий двигун менше, ніж за шість років. Тому в перехідний період ми вважаємо, що нам потрібно космічні двигуни РД-180. Не більше 18, це наша позиція", - наголосив Уорк.

Варто зазначити, до 2019 року США планують припинити використання російських ракетних двигунів РД-180 і шукають їм заміну. Свою заявку із власними розробками на основі двигуна РД-815 подавало і українське КБ "Південне".

Нагадаємо, раніше сенатор США Джон Маккейн заявляв, що комітет Сенату з питань збройних сил може скасувати виключення в забороні на використання російських ракетних двигунів у США у військових цілях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter