Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

Рада не змогла включити до порядку денного жодного законопроекту

Верховна Рада не змогла підтримати включення до порядку денного сесії жодного із запропонованих сьогодні в цьому блоці законопроектів.

Фото УНИАН
Не було включено законопроекти, які стосуються питань з постачання природного газу / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, на голосування виносилося 8 законопроектів. Проте жоден із них не набрав необхідних 226 голосів для включення. Максимально депутати давали 206 голосів.

Рада призначила дострокові вибори 21 селищного та сільського голови

Так, зокрема, не було включено законопроекти, які стосуються вирішення проблемних питань з постачання природного газу та засад державної політики охорони здоров'я.

Крім того, не включили до порядку денного сесії і президентський законопроект щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також не було включено проект постанови про визначення представника парламенту до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Після нерезультативного голосування голова Верховної Ради Андрій Парубій припустив, що “наклалися політичні розбіжності”. Він запропонував головам фракцій після сьогоднішнього засідання поговорити про “фундаментальні речі нашої роботи” і зняти розбіжності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку