Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Велика Британія збільшить ресурси на допомогу українським Збройним силам

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії збільшить ресурси на допомогу українським Збройним силам.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляє сайт Міністерства оборони України, сьогодні у Києві відбулася зустріч начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних сил України генерала армії Віктора Муженка з командувачем об’єднаних операцій постійного об’єднаного штабу Збройних сил Великої Британії генерал-лейтенантом Джоном Лорімером.

"Сторони обговорили подальші напрямки військової співпраці між Україною та Великою Британією у військовій сфері. Зокрема, розглядалися питання розширення спектру курсової підготовки українських військовослужбовців за участю британських інструкторів, надання допомоги в контексті розвитку системи логістики ЗС України, впровадження британського досвіду фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців", - сказано у повідомленні.

Реформування оборонного сектора базуватиметься на стандартах НАТО - Стратегічний оборонний бюлетень

Британську делегацію було детально поінформовано про ситуацію в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, а також про досягнення у сфері реформування та розвитку ЗСУ.

Також Муженко подякував британській стороні за різносторонню підтримку та допомогу, яку надає Велика Британія Україні, зокрема, воєнно-політичну, військову та матеріально-технічну.

"Генерал-лейтенант Джон Лорімер запевнив керівництво Збройних сил України у продовженні підтримки та збільшенні ресурсів на надання допомоги українським Збройним силам. За його словами, британська сторона цілковито підтримує зусилля України, спрямовані на захист держави та її територіальної цілісності", - сказано у повідомленні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку