REUTERS

Одне з таких запрошень опублікувала перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар на своїй сторінці в Facebook, передає "ЄвроПравда".

У документі, датованому 20 травня 2016 року, у графі місце проживання зазначено "Сімферополь, Крим, Росія".

У Німеччині запрошення на відвідування країни видає відомство у справах іноземців у тому регіоні, де мешкає сторона, яка запрошує. У документі вказано місто Ганновер, що розташоване у землі Нижня Саксонія.

Відео дня

Читайте такожРегіональна рада італійської Лігурії проголосувала за резолюцію про "російський Крим"

Водночас, слід зазначити, що відомство заповнює запрошення на основі інформації, поданої заявником.

Еміне Джеппар, коментуючи цю інформацію для "Європейської правди", наполягає, що заявник подавав український закордонний паспорт, а "російський Крим" з’явився у документі з ініціативи німецьких чиновників.

В обговореннях у соцмережах звучать звинувачення на адресу візового центру Німеччини в Києві. Однак візовий центр не видає таких довідок і не є представником влади Німеччини, а лише виконує функції комерційного посередника при оформленні віз.

Відповідальність за оформлення документа зі згадкою про "російський Крим" лежить на офіційному відомстві, що видало це запрошення.

facebook.com/edzhaparova

Як повідомляли ЗМІ, 29 червня італійський регіон Лігурія прийняв резолюцію про визнання анексованого Криму територією Росії.

Нагадаємо, у середині травня регіональна рада північно-східного регіону Італії Венето (центр у Венеції) звернулася до уряду Італії із вимогою скасувати санкції ЄС проти РФ та визнати окупований Росією Крим російським. Тоді Міністерство закордонних справ Італії заявило, що Італія не визнає незаконну анексію Криму Росією після того, як регіональна влада північно-східного регіону Італії Венето (центр у Венеції) прийняла резолюцію, у якій вимагала визнати Крим російським.