Загроза терактів в Україні: Порошенко доручив Гройсману і Кличку посилити заходи безпеки

14:43, 25 липня 2016
686 0

Президент України Петро Порошенко доручив прем’єр-міністрові Володимиру Гройсману та голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку вжити заходів з метою забезпечення належного громадського порядку та публічної безпеки.

REUTERS

Про це УНІАН повідомили у прес-службі глави держави.

«Забезпечення спокою та впевненості у своїй захищеності всіх громадян, які проживають і перебувають в Україні, має стати пріоритетним у діяльності Кабінету міністрів України», - наголосив президент у листах до очільника уряду та міського голови Києва.

Глава держави зазначив, що вчинення у центральній частині Києва у спосіб, небезпечний для життя багатьох осіб, зухвалого терористичного акту вимагає посилення заходів щодо протидії злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку у столиці України та регіонах.

Порошенко наголосив на необхідності підвищення оперативності реагування на правопорушення шляхом використання технічних засобів контролю за ситуацією в громадських місцях та звернувся з проханням встановити у всіх обласних центрах, а за потреби – у містах та районних центрах, в місцях найбільш масового скупчення людей та на територіях, наближених до них, приладів і засобів зовнішнього контролю (відеоспостереження) із довготривалим збереженням записів.

Читайте такожСиловики запобігли майже 300 терактам – Порошенко

У листі також вказано на необхідність посилення протидії неконтрольованому обігу зброї, вибухівки і боєприпасів.

«Події, що останнім часом відбуваються в Україні, свідчать про зростання терористичних загроз і різке погіршення криміногенної ситуації, що пов’язані як з неконтрольованим обігом зброї, вибухівки й боєприпасів всередині країни, так і з російською агресією, спрямованою на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у державі», - зазначив Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, 20 липня в центрі Києва в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет.

Поліція кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей. До розслідування вбивства підключилися фахівці ФБР США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter