Чеський прем'єр хоче прискорити видачу робочих віз українцям

12:29, 04 жовтня 2016
598 0

Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив на з'їзді Союзу чеських працівників промисловості і транспорту, який відкрився в місті Брно, що видачу робочих віз українцям потрібно прискорити.

flickr.com/photos/james_clear

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми повинні шукати можливості, щоб знайти робітників за кордоном. Зараз актуально, щоб ми в листопаді зібралися разом з роботодавцями і знайшли рішення для українців та видачі їм робочих віз", – підкреслив Соботка.

У той же час голова Спілки Ярослав Ганак заявив, що чеська промисловість потребує, насамперед, у кваліфікованих працівниках в технічних областях.

Читайте такожКомітет ЄП схвалив доповідь щодо безвізового режиму для України (фото)

"Потрібно діяти швидко, тому що низка фірм вже не може виконувати свої замовлення. Якщо ми не можемо знайти працівників будинку, то доводиться їх шукати за кордоном. Нам потрібні тисячі українців, а ринок праці цим не займається, – каже Ганак.

За його словами, чеська промисловість потребує, насамперед, у кваліфікованих працівниках в технічних галузях. При цьому, як повідомляють чеські ЗМІ, глава чеського уряду додав, що належить до тих політиків, які є прихильниками пошуків робочої сили в країнах, культурою і традиціями близькою до Чехії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter