Яценюк наполягає, що потрібно продовжити виділяти гроші на облаштування кордону з РФ

20:44, 11 жовтня 2016
762 0

За його словами, зараз є спроби проросійських сил з дискредитації проекту з будівництва українського державного кордону.

Про це заявив голова "Народного фронту" Арсеній Яценюк.

"Тому що протягом 25 років української незалежності робилося все для того, щоб не було демаркації кордону і щоб взагалі між Україною і Росією кордону не було", - підкреслив Яценюк, відповідаючи на запитання журналістів.

Читайте такожПрізвище Яценюка у справі про проект "Стіна" відсутнє - Холодницький

"Якщо якась будівельна організація зловживала і порушувала закон – нехай розслідують. Це правильно, і я сам готовий надати сприяння в цьому питанні. Але вся ця політична демагогія про те, що будівництво державного кордону повинно бути зупинено, - ні що інше, як злочин проти держави", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він нагадав, що він ініціював процес будівництва українсько-російського кордону: "12% цього проекту вже завершено".

"Після нас країни-члени Європейського Союзу також почали будувати кордон: Польща, Естонія, Латвія. До речі, практично за таким самим проектом, як і ми", - додав лідер "Народного фронту".

"Кордон – це перша лінія української оборони, тому він буде побудований. Тому на нього треба виділити відповідне фінансування і завершити цей проект", - наголосив Арсеній Яценюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter