
Як передає кореспондент УНІАН, таку думку Маккейн висловив під час дискусії на тему: «Майбутнє Заходу: занепад чи піднесення», яка відбулась в рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки.
«Я бачив, як ці сміливі хлопці воюють самі проти росіян без підтримки зброєю із США. Я бачив, як видали медаль матері українського воїна, якого вбив російський снайпер. Вона стояла і приймала нагороду за свого сина, і по обличчю текли сльози. Росіяни вбивають українців кожного Божого дня, вони їх просто вбивають», - заявив він.
Читайте такожСША будуть підтримувати нарощування військового потенціалу України – Пентагон
«Я впевнений, що справи можуть стати ще гіршими, це час випробувань для нової адміністрації (президента США)», - додав Маккейн.
«Саме це той час, коли нам треба показати свою солідарність… питання України – це одне з основних питань, яке піднімає стурбованість з безпекою як в ЄС, так і в США», - зауважив сенатор.