Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ обіцяє оприлюднити інформацію щодо реального стану економіки держави.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час вручення державних премій ім. Тараса Шевченка у Каневі.

«Я обов’язково оприлюдню інформацію, яка в нас буде зроблена разом з міжнародним аудитом, щодо ситуації в країні», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

При цьому він прогнозує, що ця інформація буде неприємною. «Я вважаю, що вона буде для нас з вами, м’яко кажучи, не зовсім приємною, але ми повинні жити правдою, як в своїх заповітах писав Великий Кобзар».

В.ЯНУКОВИЧ пообіцяв, що завжди казатиме правду суспільству, і це, на його думку, є обов’язковою умовою, яка дозволить навести порядок в країні і забезпечити громадянам нормальне життя.

«Тому що останні два роки рівень життя в країні загальмувався, і в порівняні з тим ж сусідами, наприклад Росією, - вони вже підвищуватимуть п’ятий раз соціальні стандарти для своїх пенсіонерів, для малозабезпечених людей, - ми жодного разу цього не зробили для наших людей», - сказав В.ЯНУКОВИЧ, зауваживши, що це несправедливо.

Глава держави підкреслив, що для покращення життя людей потрібно, аби в Україні був сформований професійний уряд, який би «цілодобово працював над вирішенням багатьох проблем, які накопичились в нашій державі». «Це буде зроблено найближчим часом», - пообіцяв Президент.