Сепаратисти спалили український прапор / @ostro_v

Як повідомляє Управління зв’язків з громадськістю МВС України, будівлю прокуратури обороняли беззбройні правоохоронці зі щитами.

Сепаратисти, прикриваючись мирним населенням, використовували проти бійців Нацгвардії вогнепальну зброю.

Серед правоохоронців один поранений - його доставили в міську лікарню.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні у Донецьку сепаратисти під прапорами РФ і самопроголошеної «Донецької народної республіки» («ДНР»), святкуючи 1 травня, ходили колонною містом і зривали прапори України.

Потім вони пішли до міськуправління міліції і стали пояснювати правоохоронцям, що прибули підтримати міліцію, «яка з народом». До учасників акції вийшов начальник міськуправління міліції Максим Кириндясов, який запевнив сепаратистів, що міліція захищає всіх громадян у країні. Декілька активістів зайшли разом з начальником міліції до будівлі міськуправління для ведення переговорів.

Після того як сепаратисти вийшли з будівлі міськУВС, домовившись про те, що спільно з міліцією чергуватимуть на блок-постах на в'їздах в Донецьк, вони попрямували до будівлі прокуратури. На думку сепаратистів, у Донецьку саме прокуратура підтримує «київську хунту».

Сепаратисти понад годину штурмували обласну прокуратуру, кидаючи у бік правоохоронців каміння і димові гранати, й таки прорвалися на її територію.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram