Військові навчання в Україні проводитимуть з березня по грудень 2021 року / фото УНІАН

Верховна Рада ухвалила закон, яким схвалено рішення президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

Як передає кореспондент УНІАН, за законопроект №4499 проголосували 325 народних депутатів України.

Читайте такожЗеленський ознайомився з роботою центру підготовки Сухопутних військ "Десна"

Іноземних військових допустять на територію України для участі в українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2021", українсько-британському навчанні "Козак Мейс - 2021", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2021", українсько-румунському навчанні "Ріверайн - 2021", українсько-британському навчанні "Воріер Вотчер - 2021", українсько-польському навчанні "Три Мечі - 2021" та українсько-польському навчанні "Сільвер Сейбер - 2021".

Навчання проводитимуть з березня по грудень.

Згідно з пояснювальною запискою, фінансування витрат на підготовку та проведення навчань у сумі понад 38 млн 559 тис. грн планується здійснити в межах асигнувань Міністерства оборони України на 2021 рік за бюджетною програмою “Забезпечення діяльності Збройних сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війни” (КПКВ 2101020) за напрямом “Підготовка військ, проведення операцій та міжнародних навчань”.

Інші новини на тему

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram