Зрадник Царьов прокоментував ліквідацію Іллі Киви / колаж УНІАН, фото УНІАН, скріншот

Любитель "русского міра" Олег Царьов прокоментував ліквідацію зрадника Іллі Киви у Підмосков'ї. За його словами, Кива знав, що на нього "йде полювання", тому поїхав з Москви в закрите селище. 

"Так, дійсно, Ілля Кива убитий. Він знав, що за ним йде полювання. В Україні це робиться так: робиться список, готує його ГУР, погоджує СБУ, і Зеленський особисто його візує. І в цьому списку є певні люди. Інформація не закрита. Тобто закрита, але не настільки закрита, щоб Кива про це не дізнався. Кива про це дізнався", – розповів Царьов.

За словами зрадника, Кива перебував у Москві, проте приїхав "в дуже закрите селище, одне з найбільш статусних в Одинцовському районі". Там є камери і охорона, тому Кива вважав, що там він буде в безпеці.

"Безпечних місць немає. Українські спецслужби працюють досить ефективно", – зазначив Царьов.

Ліквідація Іллі Киви

Вдень 6 грудня російські пропагандисти повідомили, що в Підмосков'ї було знайдено тіло зрадника України і любителя "русского міра" Іллі Киви. Пізніше в СБУ підтвердили, що Киву ліквідовано зі стрілецької зброї. Це була операція Служби безпеки. 

У мережі з'являлася інформація, що тіло Киви знайшли в селі Супонево. Зазначалося, що на його скроні нібито була різана рана, а на лівій частині обличчя – гематома. 

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, коментуючи ліквідацію Киви, зазначив, що "така доля спіткатиме інших зрадників України, а також посіпак путінського режиму".

Вас також можуть зацікавити новини: