этот материал доступен на русском

Новини починаються тут. УНІАН запустив smart-розширення для Google Chrome

16:49, 28 січня 2020
Наука та IT
2828 0
Розширення для Google Chrome "Новини УНІАН"

Якщо вам набрид стандартний логотип Google на новій вкладці та ви хочете завжди бути в курсі подій, перейдіть за цим посиланням.

Читайте такожGoogle запустивши проект зі зниження залежності від смартфона

Заради вашої зручності та поінформованості на славу попрацювали світлі голови нашого IT-відділу - у розширенні все максимально просто, лаконічно і зрозуміло. При цьому повністю збережена головна стандартна функція нової вкладки - пошуку в Google.

Після встановлення ваша нова вкладка буде розділена на кілька блоків: центральне місце займе традиційний рядок пошуку, нижче будуть розміщені блок головних подій, міні-стрічка останніх новин і блок Погоди УНІАН.

false

Якщо вам не до серйозних новин і хочеться дізнатися про життя зірок, почитати свіжий гороскоп або відгук на новий фільм, натисніть на стрілку ліворуч або праворуч, і вам буде доступний блок легких новин.

false

Розширення доступне двома мовами - російською та українською. Також можна перемкнутися на темну тему, і, звичайно, подякувати нам або насварити нас у відгуках. Якщо вам раптом не сподобається, видалити розширення можна за два кліки.

"Гугліть" з УНІАН!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter