Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Житомирські програмісти перемогли у конкурсі NASA з проектом DronProtect

У період з 22 по 24 квітня 2016 року на базі IT-кластера Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету (ІТ-Альянс 4.0) відбувся Міжнародний конкурс з програмування (хакатону) NASA Space Apps Challenge - 2016.

zvir.zt.ua
Автори проекту DronProtect  / zvir.zt.ua

Цей захід проводиться з 2012 року під егідою Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (США), проте в Україні конкурс було організовано вперше.

Про це інформують на сайті військового інституту.

У результаті захисту проектів серед всіх учасників від вищих навчальних закладів, наукових установ та ІТ-компаній України за рішенням журі конкурсу одноголосно було визнано переможцями команду Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, а розроблений проект запропоновано до подальшої участі для отримання гранту.

Китайські інтернет-компанії наймають красивих дівчат для підняття настрою програмістам

Тематика завдань Міжнародного конкурсу з програмування була запропонована NASA і присвячена актуальним проблемам, серед яких: аеронавтика, космічна станція, Сонячна система та простір поза нею, подорож на Марс, космічна технологія, Земля. 

Одночасно міжнародний конкурс проводився в 170 країнах світу, 35 з яких вели онлайн трансляцію заходу.

За правилами хакатону учасники команди безперервно протягом 48 годин вирішували завдання та готувались до захисту своїх проектів.

Команда військового інституту представила проект DronProtect у номінації "Don’t Crash My Drone" ("Не розбий мій дрон"). Завдання полягало в розробці програмної геоінформаційної системи, що дозволяло б операторам малих дронів дізнаватися якнайбільше про погодні умови в районі польотів, позиціонувати дрон у сервісах Google і визначати закриту для польотів зону в радіусі 5 миль відповідно до поточних GPS-координат дрона.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку