Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Біотехнологи почали експеримент по регенерації мозку померлих людей

Вчені з США та Індії почали дослідження можливостей регенерації мозку померлих людей.

Фото voxel123 via flickr.com
Фото voxel123 via flickr.com

Американська біотехнологічна компанія Bioquark Inc та індійська Revita Life Sciences отримали дозвіл від урядів обох країн, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Для цього будуть відібрані 20 осіб з діагностованою смертю мозку і життєдіяльність організму підтримується штучно.

В їх мозок будуть вводитися стовбурові клітини і нейропептиди, а також використовуватися транскраніальна лазерна терапія та електронейростимуляція верхніх кінцівок - методи, які вже довели свою ефективність у випадку з пацієнтами, які перебувають в комі.

Поділ мозку на "логічну" і "емоційну" півкулі виявився міфомПісля завершення курсу пацієнти будуть продовжувати перебувати під наглядом протягом декількох місяців.

Як сказав в інтерв'ю британській пресі виконавчий директор Bioquark Inc. професор Айра Пастор, це перше подібне починання, і наступний щабель в розумінні того, що ми називаємо смертю.

Вчені сподіваються за допомогою цього дослідження отримати спосіб боротися з такими явищами як кома, вегетативний стан, а також дегенеративні захворювання центральної нервової системи, такі як синдроми Альцгеймера і Паркінсона.

Лікарі констатують смерть мозку, коли у людини перестає реєструватися електрична мозкова діяльність і зупиняється дихання. Управління життєво важливими функціями тіла, здійснюване мозком, зупиняється, і при відсутності постійної підтримки ззовні настає біологічна смерть.

Як повідомляв УНІАН, у лютому Пентагон розробив імплантати для керування технікою силою думки.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку