
Сьогодні на Луганщині зловмисники «замінували» два залізничних вокзали, три автостанції, ринок та міст.
Читайте такожБойовики на півроку заарештували українця за "наругу над прапором ЛНР"
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.
«За дві години, з 11:25 до 13:23, надійшло сім анонімних повідомлень про замінування Троїцького та Сватівського залізничних вокзалів, Рубіжанської, Лисичанської та Біловодської автостанцій, Кремінського центрального ринку та Томашівського мосту», - написав він.
За словами Клименка, найбільше постраждали пасажири потягу «Хмельницький – Лисичанськ», які декілька годин провели у вагонах без кондиціонерів.
Клименко зауважив, що 17 липня на телефони Новоайдарського та Станично-Луганського відділів поліції надійшли п’ять аналогічних повідомлень.
Заступник голови ВЦА не виключив, що виконавці провокацій перебувають у «ЛНР».