этот материал доступен на русском

Стало відомо, про що запитуватимуть українців під час перепису

15:56, 16 жовтня 2019
Суспільство
1193 0
REUTERS

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на дані Держстатистики й Мінюсту.

Українців запитуватимуть про трудову міграцію. Фахівці пояснюють, що на основі цього хочуть визначити можливий масштаб міграції. Питання використають для розробки програми підтримки регіонів й транспортних рішень.

Читайте такожМешканців Закарпаття масово звозили до Угорщини на вибори - ЗМІ

Крім того, в громадян ставитимуть питання про місце та режим роботи – щоб порахувати працездатних, визначити їхній вік, стать й умови проживання задля спрощення списку тих, хто потребує соціальної допомоги.

Також запитають про національність, мову, освіту й цікавитимуть родиною, зокрема й тим, чи перебуваєте ви у громадянському чи офіційному шлюбі.

Науковці наполягли, аби в переписному листі було питання до всіх жінок віком з 15 років про народжених дітей – для демографічних прогнозів.

Одне з питань стосуватиметься помешкання та його року будівництва, щоб допомогти провести ревізію житлового фонду. У громадян запитуватимуть про наявність в оселі кухні, інтернету, водопостачання й каналізації тощо.

Нагадаємо, електронний перепис населення України може бути проведено вже до кінця 2019 року. Про це з трибуни Верховної Ради заявив на початку жовтня прем'єр-міністр Олексій Гончарук, представляючи Програму діяльності уряду на найближчі п'ять років.

За словами Гончарука, об'єднання реєстрів необхідно для того, щоб побачити «скільки насправді населення проживає в країні, яке воно, що це за люди, яку допомогу вони отримують».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter