Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Рада ввела безкоштовне забезпечення підручниками школярів та вчителів

Верховна Рада України ухвалила Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників.

Фото УНИАН
Рада прийняла закон про безкоштовне забезпечення підручниками школярів / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 235 народних депутатів із 294, зареєстрованих у сесійній залі.

У Законі "Про освіту" встановлюється, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, забезпечує підготовку та видання підручників, посібників, методичної літератури.

В Росії почали палити "чужі російській ідеології" книги Фонду Сороса

Визначається, що держава гарантує молоді право на отримання повної загальної середньої освіти і оплачує її здобуття. Повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою і може отримуватися у різних типах навчальних закладів.

Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчають мови національних меншин, забезпечуються підручниками у порядку, встановленому Кабміном.

70% батьків на окупованому Донбасі турбує статус "дипломів" і "атестатів" їх дітей - опитування

У Законі "Про загальну середню освіту" також визначається, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, забезпечує підготовку та видання підручників, посібників, методичної літератури.

Крім того, він організовує безоплатне забезпечення підручниками, посібниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабміном.

Цей Закон набирає чинності з дня, що настає за днем його опублікування.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку