Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

Єдиного затриманого у справі незаконної передачі зброї "тітушкам" можуть відпустити з-під варти

26 березня єдиний день, коли суддя може розглянути цю справу і продовжити утримання під вартою Заворотного.

Фото Анна Раевская
Активісти отмчечают, що ця справа є "надзвичайно важливим" / Фото Ганна Раєвська

В ніч на 27 березня з-під варти можуть звільнити Р.Заворотного, який є єдиним затриманим підозрюваним у справі незаконної передачі зброї МВС міліціонерам і "тітушкам" для силового розгону Майдану.

Про це повідомляє організація "Євромайдан ЅОЅ" на своїй сторінці в Facebook.

У повідомленні наголошується, що Апеляційний суд Києва навмисно затягував справу і майже три місяці визначав її підсудність.

"І нарешті, коли справа таки передали на розгляд Святошинського суду залишився один день до закінчення утримання під вартою тітушки Р. Заворотного", - йдеться в заяві.

Як зазначають активісти, 26 березня єдиний день, коли суддя Святошинського суду В.Жмуть може розглянути цю справу і продовжити утримання під вартою Заворотного.

"Але суддя В.Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою залишився один день повинен бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання і забезпечення явки всіх учасників процесу", - наголошується в повідомленні.

"У суботу ми дізнаємося, чи дасть призначена по цій справі суддя В.Жмуть і голова Святошинського суду А.Домарацька можливість втекти єдиному затриманому в одній з ключових справ Майдану", - додали в організації.

Активісти зазначають, що ця справа є "надзвичайно важливою".

"Це саме та справа, за якою проходять співробітники МВС, які на виконання злочинних наказів екс-міністра Захарченка видали міліціонерам і титушкам більше 1500 одиниць автоматів АК74У і майже 800 тис. патронів до них", - йдеться в повідомленні.

Організація зазначає, що епізод про незаконну видачу зброї сам по собі є ключовим для доказу переслідувань учасників Євромайдану режимом Януковича, "адже яскраво демонструє зв'язки між міліцією та кримінальними угрупованнями для придушення протесту".

Єдиний підозрюваний у справі видачі зброї зі складів МВС для розгону Майдану завтра може втектиУ ніч на 27 березня ймо...

Опубліковано Євромайдан SOS 25 березень 2016 р.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку