Сьогодні, 9 листопада, у Києві на мототрековому полігоні “Пирогів” (вул. Червонопрапорна, 188), відбудеться театралізоване дійство в рамках VI Міжнародного військово-історичного фестивалю “Даєш Київ! Рік 1943”, присвяченого 65-й річниці визволення столиці України міста-героя Києва від фашистських окупантів.

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міністерства оборони, організаторами фестивалю виступили Молодіжна громадська організація “Київський клуб “Червона зірка” та Міжнародна громадська організація “Слава”.

Учасниками фестивалю є близько 500 членів військово-історичних клубів України, Росії, Білорусі, Естонії, Латвії та Чехії. У заході буде широко задіяна бойова й допоміжна техніка часів ІІ Світової війни – танки, бронеавтомобілі, вантажні та штабні автомобілі, мотоцикли, протитанкові гармати та гаубиці, активно використовуватиметься професійна піротехніка. Планується авіаційна підтримка з боку представників аероклубів України.

Зокрема, о 13.00 розпочнеться урочиста церемонія відкриття святкового заходу, в рамках якої передбачені виступи організаторів, почесних гостей, ветеранів, представників влади, а також концерт воєнно-патріотичної пісні за участю ансамблю “Смуглянка” – учасників зйомок кінофільму “В бій ідуть тільки старики”.

О 14.00 розпочнеться батально-історичне дійство, в ході якого на плац-театрі буде відтворено епізод битви за Дніпро 1943 року і визволення столиці України міста Києва.

Після закінчення виступу передбачені культурно-масові заходи для глядачів, зокрема, встановлення техніки на майданчик, де всі бажаючі зможуть її оглянути та сфотографуватися. Також гості свята зможуть пригоститися стравами польової кухні. 

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram