Гроші за працевлаштування закордоном здебільшого беруть лише недобросовісні посередники.

Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Якщо вам кажуть "заплатіть гроші", – тут уже криється або обман, або просто на вас заробляють. І чим це закінчиться – незрозуміло. Ще раз: брати гроші за працевлаштування за кордоном заборонено. Тому, по-перше, перевірте ліцензію, по-друге, почитайте відгуки. По-третє, з вас не повинні брати грошей. А по-четверте, вже далі ставте питання, куди вас відправляють", – пояснив керуючий партнер компанії "Михайлов і партнери" Віталій Михайлов.

Відео дня

При цьому експерт з працевлаштування Андрій Марисюк закликає потенційних заробітчан утримуватися від послуг посередників.

"Я рекомендую вам не вірити словам посередників і старатися максимально перевіряти отриману від них інформацію. Тому що вони досить часто говорять те, що їм вигідно", – зауважив Марисюк.

Нагадаємо, за даними соціологічної групи "Рейтинг", дві третини українців не бажають їхати за кордон на заробітки. Водночас майже третина – все ще прагне пошуків "кращої долі". Серед охочих підзаробити – здебільшого молодь, але беруть їх переважно на сезонну роботу. І це, як стверджують фахівці, наразі чи не основний контингент, яким задля власної наживи користуються як недобросовісні працедавці, так і компанії-посередники.