У Кіркорова будуть проблеми з в'їздом до України / скриншот

Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням СБУ внесло російського співака Філіпа Кіркорова до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Як наголосили в Міністерстві, процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством воно не має повноважень самостійно вирішувати, кого слід включати у список.

Відповідний перелік осіб оновлено, з ним можна ознайомитись на офіційному сайті Мінкульту.

Філіп Кіркоров неодноразово виступав на підтримку російського режиму. Зокрема - підтримував силовий розгін акцій на підтримку Навального і називав Путіна "найкращим президентом".

Читайте такожУ СБУ готові в суді захищати свою позицію щодо позову МоргенштернаФіліп Кіркоров не раз виступав на підтримку російського режиму. Зокрема - підтримував силовий розгін акцій на підтримку Навального і називав Путіна "Кращим президентом". Він також підтримує окупацію і анексію Криму.

Нагадаємо, раніше в "чорний список" СБУ і Мінкульту внесли російського репера Моргенштерна (Алішер Валєєв). На літо 2021 року в нього було заплановано декілька концертів в Україні.

На своїй сторінці в Instagram Моргенштерн заявив, що в Україні "самі скажені фанати і сексуальні с ** ки". Він також висловив надію на те, що рано чи пізно його концерт все-таки відбудеться в Україні.

Згодом він подав в Окружний адмінсуд Києва позов проти СБУ.