Компанія МХП перемогла у Національному конкурсі 'Благодійна Україна'

Українська компанія МХП зайняла перше місце у номінації "Благодійність великого бізнесу" Національного конкурсу "Благодійна Україна – 2023" за системну підтримку військових, програму реінтеграції та реадаптації ветеранів та їхніх родин "МХП Поруч".

У рамках цієї програми, за кошти компанії надається індивідуальний супровід та комплексна допомога військовим, ветеранам та їхнім родинам. Компанія підтримує не лише мобілізованих та демобілізованих працівників, а й мешканців громад, де присутні підприємства МХП. 

Компанія МХП перемогла у Національному конкурсі 'Благодійна Україна'

"Уся наша робота в "МХП Поруч" з налагодження структури, системності, формування можливостей розбудови ветеранських просторів, підтримки бізнесів – усе це має сенс. Особисто я отримую емоції, які дійсно важко виразити словами, адже зустрічаю й працюю з людьми, яких неможливо перемогти!", – написав на власній сторінці у соціальній мережі Фейсбук директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз.

Відео дня

Другу сходинку серед благодійників великого бізнесу зайняла "Нова пошта", третє призове місце при лідерів поділили львівська Intellias та миколаївська PepsiCo Україна.

Компанія МХП перемогла у Національному конкурсі 'Благодійна Україна'

Також у номінації "Доброчинність у культурі та мистецтві" переміг Фонд "МХП-Громаді", який багато років веде системну роботу зі збереження та відновлення української культурної спадщини. Попри війну не зупиняється реконструкція об’єктів Національного музею народної архітектури та побуту України, Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка", реалізовано низку проектів та заходів задля збереження 5 локальних музеїв Трипільської культури, видатних українців: В. Стуса, В. Симоненка, М. Леонтовича, В. Чорновола.

Національний конкурс "Благодійна Україна" проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його метою є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Компанія МХП перемогла у Національному конкурсі 'Благодійна Україна'

Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки у 27 конкурсних номінацій: в 21 основну, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації.

У колективні номінації надійшло 1368 заявок, в індивідуальні – 172, у спеціальні – 64.

Найбільше заявок подано у: Колективне волонтерство – 162 заявки;  Доброчинність у соціальній сфері – 162 заявки; Доброчинність у захисті України – 154 заявки; Регіональна доброчинність – 114 заявок; Всеукраїнська благодійність – 104 заявки; Доброчинність неурядового сектору – 94 заявки.

Нагадаємо, у квітні 2023 р. МХП спільно зі стратегічним партнером БФ "‎МХП-Громаді" та Українським ветеранським фондом Міністерства у справах ветеранів ініціювали конкурс #Варто "РобиТИ своє‎" з бюджетом у 15 млн грн. Ветерани, їхні дружини та родини загиблих отримали фінансову підтримку від 500 тис. до 1,5 млн грн для започаткування та розширення власного бізнесу.