Новини Миколаєва - батька школярки принизили, бо той відмовився скидатися на подарунок / REUTERS

Керівництво школи №56 Миколаєва зацькувало у спільному чаті Viber батька, який відмовився скидати гроші на «фонди та подарунки».

Про це у Facebook написав сам батько Олег Четков.

Читайте такожПодарунок Кремлю: журналісти з’ясовували, кому вигідне раптове скорочення військових частин ЗСУ (відео)

Відео дня

Чоловік каже, що пояснив адміністрації, що має повне право не здавати кошти на фонди й подарунки. На прохання опублікувати звіт попередніх витрат дирекція школи відповіла образами.

«… пішли насмішки, переходи на особистість й інші неприємні висловлювання на мою адресу у загальному чаті Viber. Що я один не здаю гроші, завжди усім незадоволений, а решта 29 людей типу зі всім погоджуються. Хоч я бачу в листуванні тільки тих же 5-7 осіб, інші мовчать», – зазначив Четков.

Також батько прикріпив скріншоти з останньої онлайн-розмови, зауваживши, що дирекція школи «принизила і комусь захотілося послати на… прямим текстом».

Скріншот

Також адміністрація закладу повідомила чоловіку, що його дитина залишиться без частування на святі, а також закликали забрати доньку зі школи.

Схожий скандал, який супроводжувався цькуванням учениці, трапився у 2018-му в школі Харкова. Тоді шестикласницю відсторонили від святкування через те, що батьки принципово не здають грошей у благодійний фонд тамтешніх освітян.

Інші новини, які можуть вас зацікавити